Mocowanie flagi do nogi namiotu

Mocowanie flagi na klamrach aluminiowych pozwalające na bezpośredni montaż masztu flagi do nogi namiotu, bez konieczności stosowania podstaw dociążających do masztu flagi.

Rura mocowania flagi wykonana jest ze stali nierdzewnej, klamry mocujące 100% aluminium. Posiada dodatkowy bolec pozwalający na ustawienie masztu flagi w jednej pozycji.

Mocowanie flagi jest bardzo eleganckie i wysoce stabilne

W sytuacji gdy nie pozwala na to miejsce lub też nie macie Państwo zamiaru wozić ze sobą dodatkowego balastu w postaci płyt dociążeniowych do flag reklamowych istnieje możliwość zamontowania flagi bezpośrednio do nogi namiotu VITABRI V3.

 

Mocowanie flagi bezpośrednio do nogi namiotu V3 przez fakt, że flaga mocowana jest na wyższym poziomie daje lepszą widoczność z dystansu całego stoiska eventowego.

 

Mocowanie flagi jest bardzo estetyczne i solidne. Wykonane jest z aluminiowych klamer zaciskowych oraz rury ze stali nierdzewnej do której wsadzamy maszt flagi.

 

W mocowaniu jest specjalny dodatkowy bolec, który umożliwia ustawienie flagi w pozycji stałej, aby nie obracała się na wietrze.

 

Wymiary mocowania:

8x60cm (szer. x wys.) 

Waga: 1kg