Namiot ogrodowy

namiot ogrodowy

Firma Vitabri jest jednym z największych producentów różnych modeli namiotów. W naszym bogatym asortymencie odnajdą Państwo różne modele o przeróżnej destynacji. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu namiot ogrodowy, namiot ekspresowy v2, namiot ekspresowy v3, namiot ekspresowy v5 oraz namiot pneumatyczny airdome. Spośród wcześniej wymienionych, ciekawym przypadkiem są namioty ekspresowe v3, których podrodzajem jest rodzaj NomadShop bowiem służą one w głównej mierze jako przenośny sklepik. Dzięki wykonaniu struktur namiotowych w 100% z aluminium i łączników polipropylenowych z dodatkiem 30% włókna szklanego namioty te zachowują wspaniałą kombinację cech, takich jak wysoka odporność, lekkość oraz zwrotność i poręczność!

Kilka słów o namiocie ogrodowym

Wspomniane tu już zostały namioty ogrodowe, o których pragniemy Państwu opowiedzieć najwięcej. Spośród namiotów ekspresowych v3 oferujemy również modele pawilonów ogrodowych, które dzięki specyficznemu połączeniu stelaża v3 i spiczastego dachu daje bardzo oryginalny wygląd. Takowe namioty to budowla stricte rekreacyjna, której standardowym zastosowaniem jest odpoczynek i relaks we wspólnym, rodzinnym gronie podczas obiadu, czy też rodzinnej imprezy okolicznościowej! Takowy namiot staje się de facto przenośną altanką. Wiele z pawilonów zrobionych jest z nieprzemakalnego materiału, dzięki czemu imprezowiczom nie straszna żadna impreza plenerowa. Rynek jest bardzo obfity w najróżniejsze modele namiotów ogrodowych, które różnią się między sobą rozmiarem, jakością wykonanego materiału, trudnością złożenia. Wraz ze wzrostem ceny zwykle rośnie zarówno jakość, jak i komfort użytkowania danego modelu.

 

Budowa namiotu ogrodowego

Nasz namiot ogrodowy ma bardzo ciekawą budowę. Na dachu znajduje się żagiel zacieniający, który służy do ochrony znajdujących się w namiocie ludzi przed słońcem i deszczem. Żagiel jest usuwalny, wobec czego zawsze istnieje opcja wpuszczenia do środka odrobiny światła. Do użytku przy namiocie oddajemy również przezroczysty dach panoramiczny, który nada odrobinę światła w środku namiotu. Ścianka pełna to ochrona przed nie zawsze sprzyjającą aurą, a ścianka tryptyk to taki rodzaj ściany bocznej, która nie dość, że wpuści ogrom światła przez trzy prostokątne okna, to w dodatku nada eleganckiego wyglądu zewnętrznego naszemu namiotowi. Inną ścianką jest ścianka panoramiczna połówkowa, która jest zaczepiana na wysokości połowy namioty, z kolei mamy w ofercie również ściankę panoramiczną ⅔, która w ⅔ obejmuje folię, a w ⅓ materiał. Oferujemy Państwu eleganckie przyczepiane falbanki, jako dodatkową ozdobę naszych namiotów. W naszym asortymencie odnajdą państwo namioty o następujących gabarytach: wymiary 3x3m, wymiary po złożeniu 0,35m x 0,35m x 3m, waga od 23 do 30 kg, wysokość grzbietu od 2,90 m do 3,350 m, wysokość pod okapnikiem od 1,90m do 2,11 m