Namioty aluminiowe

Namioty aluminiowe są obowiązkowym asortymentem organizatora imprez masowych. Każda impreza masowa wiąże się z tym, że uczestnikom trzeba zapewnić schronienie przed deszczem, słońcem, wiatrem, takie schronienie bardzo dobrze zapewniają namioty aluminiowe. Namioty aluminiowe dzięki swojej lekkiej aczkolwiek trwałej i mocnej konstrukcji stelaża są wytrzymałe i bardzo łatwe w transporcie. Tego typu namioty są również elementem obowiązkowym każdego wystawcy plenerowego. Stoiska plenerowe służą nie tylko jako miejsce pracy dla wystawcy, stoiska plenerowe mają również funkcję reklamową. Dzięki namiotom aluminiowym z reklamowymi ścianami i dachami zapewnisz sobie reklamę swojej firmy i przykujesz wzrok potencjalnych klientów. Namioty aluminiowe można również wykorzystać na działce zamiast altany. Namiot jest dużo tańszy i szybszy w budowie niż altana więc jest to świetny wybór dla osób, które nie chcą wydawać pieniędzy na budowę altany bądź też potrzebują zadaszenia a nie mają czasu na wynajęcie profesjonalnej ekipy budowlanej. Namioty aluminiowe można również wykorzystać podczas ceremonii pogrzebowych. Namiot pogrzebowy zapewni ochronę przed deszczem i gradem podczas pochówku osób zmarłych.

Oferta naszej firmy - znajdziecie tutaj Państwo między innymi namioty aluminiowe

Firma VITABRI w swojej ofercie ma różne namioty, które są idealnym rozwiązaniem dla klienta komercyjnego oraz klienta indywidualnego.
Namiot ekspresowy V2 – jest to namiot aluminiowy, który charakteryzuje się łatwością instalacji, estetyką i bezpieczeństwem. Namioty ekspresowe V2 są szybkie w montażu i nie potrzeba do tego specjalnych narzędzi ponadto po złożeniu zajmują mniej niż 1metr kwadratowy.

Namiot ekspresowy V3 – jest to namiot, który charakteryzuje się prostotą, trwałością oraz łatwością rozkładania. Namioty ekspresowe V3 są lekkie oraz zwrotne a z drugiej strony są również bardzo wytrzymałe. Namioty te są idealnym wyborem dla profesjonalnego wykorzystania w terenie.

Namiot ekspresowy V5 – jest to połączenie najlepszych cech namiotów ekspresowych v2 i v3. Namiot ten charakteryzuje się łatwością instalacji, lekką oraz zwrotną konstrukcją oraz bardzo dużą estetyką. Namiot ten zaspokoi wymagania największych profesjonalistów, którzy oczekują od swojego miejsca pracy w terenie bezpieczeństwa, szybkości montażu, estetyki oraz trwałej i lekkiej konstrukcji.

Namiot handlowy V3 nomadshop – jest to namiot oparty o konstrukcję namiotu V3 lecz jest wyposażony w dodatkowe moduły takie jak wieszaki, lada, półki, sklepowa witryna jest to idealny wybór dla sklepów terenowych oraz mobilnych punktów sprzedaży.

Namiot pneumatyczny airdome – jest to namiot, który nie wymaga metalowego stelaża. Za pomocą pompki, która jest w zestawie w przeciągu 5 minut jesteśmy w stanie postawić ciekawy, przykuwający wzrok namiot, który ochroni nas przed deszczem oraz zapewni nam schronienie przed promieniami słońca.