Namioty z nadrukiem

namiot z nadrukiem
namiot z nadrukiem VITABRI
namiot z nadrukiem VITABRI
namioty reklamowe VITABRI
namioty reklamowe VITABRI
namioty reklamowe VITABRI
namioty reklamowe VITABRI

Namioty reklamowe z nadrukiem
- ZRÓB DOBRE WRAŻENIE  !


Namiot z nadrukiem jest oryginalną i atrakcyjną formą komunikacji marketingowej.

Dzięki personalizacji namiotu możecie Państwo zwrócić uwagę potencjalnych klientów i wyróżnić się z tłumu.

Dobrze zaprojektowane stoisko reklamowe powinno być widoczne, zapewniać rozpoznawalność marki a zarazem być eleganckie prezentując w profesjonalny sposób Państwa produkty.

VITABRI posiada nowoczesny park maszynowy do nadruku oraz własne studio graficzne. Proces wykonywania nadruków jest kluczowym elementem podczas produkcji namiotów ekspresowych i innych nośników reklamowych. Na podstawie materiału oraz danego projektu graficznego VITABRI dobiera odpowiednią metodę nadruku na namiocie reklamowym. VITABRI oferuje nadruk sublimacyjny, nadruk termotransferowy oraz nadruk lateksowy. Metody te gwarantują zachowanie wyrazistych i żywych kolorów jak i ich długą trwałość. 

Wprowadzając innowacje postanowiliśmy zaopatrzyć się w materiały do druku z ostatnich trendów przyjaznych dla środowiska. Wiedza i kompetencje naszej ekipy sprawiają, że jesteśmy elastyczni i konkurencyjni w działaniu.

Nasz dział graficzny pomoże Państwu w przygotowaniu odpowiedniego projektu według Państwa wytycznych. Projekt może być przygotowany przez naszych grafików lub we własnym zakresie na podstawie naszych siatek graficznych. Do stworzenia projektu graficznego wymagane są pliki w formacie graficznym PDF lub Corel.