Namioty reklamowe z nadrukiem

namiot z nadrukiem
namiot z nadrukiem VITABRI
namiot z nadrukiem VITABRI
namioty reklamowe VITABRI
namioty reklamowe VITABRI
namioty reklamowe VITABRI
namioty reklamowe VITABRI

Namioty reklamowe z nadrukiem
- ZRÓB DOBRE WRAŻENIE  !


Namiot z nadrukiem jest oryginalną i atrakcyjną formą komunikacji marketingowej.

Dzięki personalizacji namiotu możecie Państwo zwrócić uwagę potencjalnych klientów i wyróżnić się z tłumu.

Dobrze zaprojektowane stoisko reklamowe powinno być widoczne, zapewniać rozpoznawalność marki a zarazem być eleganckie prezentując w profesjonalny sposób Państwa produkty. Firma VITABRI od lat dba o najwyższą jakość swoich produktów. Osiągamy ją dzięki szerokiej wiedzy naszego zespołu i wykorzystaniu najnowszych technologii.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i procesem produkcji namiotów z nadrukiem.
VITABRI posiada nowoczesny park maszynowy do nadruku oraz własne studio graficzne. Proces wykonywania nadruków jest kluczowym elementem podczas produkcji namiotów ekspresowych z nadrukiem i innych nośników reklamowych. Na podstawie materiału oraz danego projektu graficznego VITABRI dobiera odpowiednią metodę nadruku na namiocie reklamowym. VITABRI oferuje nadruk sublimacyjny, nadruk termotransferowy oraz nadruk lateksowy. Metody te gwarantują zachowanie wyrazistych i żywych kolorów jak i ich długą trwałość. 
Nasze nowoczesne metody produkcyjne i zaawansowane zaplecze techniczno-projektowe zagwarantują Państwu komfort i krótki termin wykonywania zleceń. W obrębie jednej firmy oferujemy wykonanie projektu od a do z, dając Państwu pewność, że cały proces produkcyjny jest nadzorowany na każdym etapie.

Wprowadzając innowacje postanowiliśmy zaopatrzyć się w materiały do druku z ostatnich trendów przyjaznych dla środowiska. Wiedza i kompetencje naszej ekipy sprawiają, że jesteśmy elastyczni i konkurencyjni w działaniu. Każdy namiot z nadrukiem, który wychodzi z naszego zakładu produkcyjnego to gwarancja jakości. Oddajemy w Państwa ręce produkty, które są doskonale dostosowane do Państwa potrzeb i jednocześnie są bezpieczne dla otoczenia. Namiot z nadrukiem VITABRI to doskonałe narzędzie do budowania wizerunku odpowiedzialnej marki.

Nasz dział graficzny pomoże Państwu w przygotowaniu odpowiedniego projektu według Państwa wytycznych. Zachęcamy do współpracy z profesjonalnymi grafikami, którzy pomogą dostosować najlepsze rozwiązania do Państwa potrzeb i wizji namiotu z nadrukiem. Nasz zespół zadba o dobór kolorów i korzystne rozmieszczenie grafik w taki sposób, aby efekt końcowy przyciągał klientów do Państwa stoiska. Projekt może być przygotowany przez naszych grafików lub we własnym zakresie na podstawie naszych siatek graficznych. Do stworzenia projektu graficznego wymagane są pliki w formacie graficznym PDF lub Corel.