Serwis posprzedażowy namiotów ekspresowych

 

Nasz serwis posprzedażowy zapewnia, w razie gdy zaistnieje taka potrzeba,  regenerację i naprawę  waszego namiotu w najkrótszym możliwe terminie.
Można powierzyć nam namiot do naprawy , lub też możecie naprawić go sami. Zasady napraw znajdziecie w grafiku poniżej

 

NAPRAWA U NAS

 

 

 

 

NAPRAWA U WAS

 

 

Możemy wysłać części bezpośrednio do was,  możecie również sami przywiezc do nas namiot , a po naprawie, odebrać go u nas w firmie.

 

Firma VITABRI prowadzić serwis posprzedażowy swoich produktów. 
Możecie Państwo odesłać swój sprzęt do nas w celu jego naprawy lub odświeżenia jego wyglądu.
Nasi fachowcy zajmą się dokładnym przejrzeniem elementów konstrukcji, w przypadku uszkodzeń wymienią je na nowe. Konstrukcję co jakiś czas należy konserwować tzn. wyczyścić z zabrudzeń, piasku, błota, które to utrudniają prawidłowe rozkładanie i składanie namiotu.   
Oczywiście, możecie taki serwis zrobić Państwo we własnym zakresie – jest to bardzo proste!

W przypadku gdy chcecie Państwo dokonać takiej wymiany samodzielnie należy wybrać model konstrukcji jaki Państwo posiadacie a następnie konkretną część, którą macie Państwo uszkodzoną. 
Sama wymiana polega na odkręceniu części uszkodzonej i wkręceniu w jej miejsce części nowej.

Pamiętajmy ! Jedynie w pełni sprawna konstrukcja nie powoduje pogłębiających się uszkodzeń konstrukcji.

W celu zamówienia części prosimy o kontakt drogą mailową na adres: info@vitabri.pl lub telefonicznie pod numerem: +48 34 369 71 39 

Składając zamówienie na części prosimy o (do wyboru) :
- pobranie rysunku technicznego posiadanej przez Państwa konstrukcji  i uzupełnienie tabeli wybierając części i ilości które są Państwu niezbędne w celu naprawy i przesłaniu go do nas na maila: info@vitabri.pl
- wybranie konkretnych części i określenie ilości jaką Państwo potrzebują do odpowiedniej konstrukcji, następnie przesłanie ich nam na maila określając dokładnie nazwę części oraz jej numer na rysunku technicznym.
- kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 34 369 71 39 i złożenie zamówienia na konkretne części i ilości wg konstrukcji, którą Państwo posiadacie.


KONSTRUKCJA VITRABRI V3 (Wszystkie rozmiary) Plik do pobrania na stronie również tutaj.