Stoisko reklamowe

stoisko reklamowe

Firma Vitabri to lider rynku namiotów w Polsce, a także przodujące przedsiębiorstwo w Unii Europejskiej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji i dystrybucji namiotów wypracowaliśmy zasłużoną pozycję. Oddajemy na Państwa ręce najlepsze namioty. W naszej ofercie odnajdą państwo różne ich rodzaje. Przede wszystkim są to namioty eksprseowe v2, namioty ekspresowe v3 (w tym NomadShop), namioty ekspresowe v5 oraz namioty pneumatyczne airmode. Spośród wyżej wymienionych, najlepiej przystosowane do pełnienia funkcji stoiska reklamowego. Jest to nowoczesny i innowacyjny model przenośnego bazarku. Namiot jest mobilny i przystosowany do warunków sprzedaży. Posiada wieszaki, lady, półki, a także sklepową witrynę. Namiot można idealnie spersonalizować na potrzeby firmy! Dzięki różnorodności akcesoriów i swego rodzaju płynności namiotu, dostosowanie nigdy jeszcze nie było takie proste. Akcesoria do namiotu, czy też przeróżne moduły firmy Vitabri przyniosą wiele frajdy przy montowaniu namiotu.

Budowa stoiska reklamowego

Namiot ekspresowy v3 NomadShop na stoisko reklamowe składa się z następujących części: 3x półka płaska, 2x ramię teleskopowe, 2x łącznik górny ramienia, 2x łącznik dolny ramienia, 2x półka skośna, wzmocnienie boczne teleskopowe + 2x obręcz mocująca, wzmocnienie boczne teleskopowe ramion, system wieszakowy. Nasze namioty oferujemy w różnych konfiguracjach, czyli namiot NomadShop “Ubraniowy”, który występuje w opcji jedno- i dwu- masztowej, oraz namiot NomadShop “Warzywniak, który również występuje w opcjach jedno- i dwu- masztowych. Oferujemy różnorodne formy personalizacji namiotów na stoiska reklamowe. Jedną z nich jest nadruk cyfrowy. Ta metoda jest bardzo podobna do zwykłego druku drukarki atramentowej. Uzyskany w ten sposób obraz jest dobrej jakości i utrzymuje się przez długi czas, wytrzymuje zmienność pogody i upływ czasu. Ponadto, jest nietrudny w konserwacji i utrzymaniu, a także nie jest ciężki. Drugą propozycją firmy Vitabri, jest metoda sitodruku. Oferujemy jedynie pięć kolorów. Wzór jest nanoszony za pomocą specjalnego wzornika i jest możliwa do zastosowania jedynie na materiale PCV. Wymaga jednak dużych umiejętności od malarza. Alternatywną metodą jest metoda sublimacji nadruku. Materiał nasiąka tuszem w temperaturze 200 stopni Celsjusza przez kilka minut i ostaje się na materiale na długie miesiące. Ta technika nadruku jest przez nas wyjątkowo polecana w sytuacji, gdy chcemy dokonać nadruku na całym namiocie reklamowym.


Firma Vitabri w swoim asortymencie ma różnorakie materiały, z których wykonane są namioty czy stoiska reklamowe, a także przeróżne kolory. Spis kolorów dostępny jest pod http://www.vitabri.pl/materialy-kolory-namiotow-ekspresowych.