HOTELE RESTAURACJE FOOD TRUCKI

namioty cateringowe

HOTELE, RESTAURACJE, FOOD TRUCKI

Hotele
namioty gastronomiczne
ogródki piwne

HOTELE

 

Namioty VITABRI świetnie sprawdzają się jako zadaszenie ogrodu hotelowego, dając schronienie przed deszczem, ale również nadmiernym nasłonecznieniem.


Hotele często wykorzystują namioty VITABRI podczas organizacji eventów typu wesela, bankiety, itp.


Na rozstawienie i użytkowanie namiotów VITABRI nie jest wymagana zgoda Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Namioty są w 100% mobilne pozbawione luźnych części, a ich rozkładanie zajmuje 30 sekund.


Właściciele hoteli pokochali wzorową jakość konstrukcji VITABRI, ich jakość poszyć, jak również szeroki wachlarz rozwiązań ułatwiających pracę w postaci akcesoriów dodatkowych do namiotów.


Estetyka wykonania naszych namiotów upiększy taras niejednego hotelu i z pewnością przyciągnie czy też zatrzyma wielu Twoich klientów.

RESTAURACJE I CATERING

Naszymi klientami są również restauratorzy, którzyupodobali sobie szybkie mobilne zadaszenia z możliwością ustawiania ich na cały sezon lub też z opcją ich błyskawicznego złożenia.


Namioty VITABRI nie wymagają żadnych zezwoleń budowlanych ingerujących w podłoże.


Namioty restauracyjne VITABRI można stosować jako zadaszenie ogródka piwnego, zadaszenie części restauracji lub jako zupełnie niezależny punktu sprzedaży posiłków i napojów. Namioty restauracyjne wyposażone w ścianki boczne typu Cristal (przeźroczyste) odseparują strefę klienta od przechodniów dając im poczucie prywatności.


Ich mobilność, w 100% aluminiowa wzmacniana konstrukcja z 5 letnia gwarancją oraz wysoka estetyka to zalety, które przekonują coraz większą rzeszę restauratorów do stosowania namiotów VITABRI w ich restauracjach.


Podczas organizacji eventów plenerowych z udziałem cateringu nie ma lepszego rozwiązania od namiotów cateringowych VITABRI, które są po prostu do tego stworzone!


Jeśli szukacie Państwo zadaszenia do swojej restauracji lub ogródka piwnego, namiot cateringowy VITABRI będzie trafionym rozwiązaniem.

FOOD TRUCKI

W ostatnich latach bardzo popularną formą gastronomii stały się food trucki, które ze względu na swój mobilny charakter mogą dotrzeć do każdego miejsca, gdzie organizowany jest event.

 

Właściciele food trucków coraz częściej wykorzystują namioty gastronomiczne VITABRI w celu zadaszenia ich strefy konsumenta. Takie rozwiązanie daje ich klientom schronienie przed deszczem czy słońcem i dodatkowo przy zamówieniu namiotu wraz z identyfikacją wizualną (nadrukiem) pozwala łatwiej dostrzec ich promowaną markę i produkt.

 

Konstrukcje namiotów VITABRI są całkowicie wzmacniane, wykonane w 100% z aluminium, przez co są zdecydowanie lżejsze od konstrukcji stalowych, zdecydowanie bardziej mobilne. Na konstrukcje namiotów gastronomicznych VITABRI daje aż 5 lat gwarancji, co świadczy o ich nieprzeciętnej wytrzymałości.

 

Namiot gastronomiczny VITABRI dla branży food trucków może być całkowicie dostosowany do potrzeb zamawiającego wg jego ściśle spersonalizowanych wymogów. Nasz klient ma do wyboru aż 20 rozmiarów konstrukcji od 4m2 do 32m2, kilka rodzajów materiałówposzyć - również taki z certyfikatem trudnopalności.

VITABRI oferuje trwały nadruk sublimacyjny, który zdecydowanie podkreśli charakter Państwa namiotu gastronomicznego, co z pewnością przełoży się na większą rozpoznawalność Państwa marki.

 

 

VITABRI OFERUJE PAŃSTWU 3 MODELE NAMIOTÓW W 20 RÓŻNYCH ROZMIARACH KONSTRUKCJI OD 4M2 AŻ PO 32M2

GWARANCJA NA  WSZYSTKIE KONSTRUKCJE VITABRI: 5 LAT!

 

KONSTRUKCJA NAMIOTU VITABRI

Wszystkie konstrukcje VITABRI można łączyć ze sobą modułowo używając jedynie specjalnej klamry podwójnej łączącej, oraz montując miedzy konstrukcjami rynnę odprowadzającą wodę.

Każdy namiot restauracyjny VITABRI cechuje wysoka wytrzymałość konstrukcji zapewniająca stabilność i bezpieczeństwo podczas jej długoletniego użytkowania.

Poznaj specyfikację konstrukcji każdego z 3 modeli namiotów VITABRI, porównaj naszą jakość z innymi.

Konstrukcje VITABRI posiadają certyfikat BVCTS (Francuskie Biuro Bezpieczeństwa Konstrukcji Zewnętrznych) na porywy wiatru do 100km/h.

 

MATERIAŁY

Klient decydując się na namiot do restauracji lub hotelu ma pełną możliwość wyboru koloru poszycia, jak również rodzaju tkaniny.

Wszystkie nasze materiały na poszycia produkowane są w UE (Polska, Niemcy, Francja, Portugalia, Hiszpania) oraz każdy z nich posiada certyfikat jakości. Daje to Państwu gwarancję trwałości materiału jaki i samej estetyki. Materiały poszyć nie będą posiadały skaz ani nie wyblakną Państwu po krótkim czasie, tak jak to dzieje się z materiałami producentów azjatyckich.

Więcej informacji na temat tkanin oraz kolorystyki poszyć namiotów VITABRI znajdziecie Państwo TUTAJ

 

KONFIGURACJE POSZYĆ

Każdy namiot VITABRI może być uszyty wg określonych standardów, ale oczywiście jesteśmy w stanie również dostosować się do Państwa indywidualnych wymagań i wyobraźni.

Aby ułatwić Państwu wybór konfiguracji poszycia namiotu, VITABRI przygotowało gotowe rozwiązania ZOBACZ

 

Przykładowy namiot cateringowy może być dodatkowo wyposażony w:

 • ścianki boczne
 • okna przezroczyste typu Cristal w boku
 • ścianki z moskitierą
 • ścianki powiewne z firanki
 • podsufitkę maskującą konstrukcję stelaża
 • osłonki marszczone na nogi wykończone lamówką
 • drzwi w ściance na zamek błyskawiczny rolowane
 • zestaw falbanek do dachu
 • komplet obciążników lub szpil mocujących
 • oświetlenie LED 30W (przewodowe 230V) lub oświetlenie LED (bezprzewodowe POWERBANK USB)
 • nagrzewnicę kwarcową
 • podłogę modułową typu Connect

Wszystkie dodatkowe akcesoria do namiotu znajdziecie Państwo na naszej stronie. TUTAJ

 

 

Vitabri pomoże Wam wybrać odpowiedni sprzęt

Nos plus belles références

Zaufali nam: