Namioty Eventowe

namioty cateringowe

Namioty cateringowe i eventowe

namioty cateringowe
namioty imprezowe
namioty eventowe

NAMIOTY CATERINGOWE i EVENTOWE - PRACUJCIE DŁUŻEJ W CIĄGU ROKU BEZ ZANIŻANIA POZIOMU OBSŁUGI !

 

 
 

Firma VITABRI stworzyła namioty cateringowe, które są proste w obsłudze, poręczne, a co najważniejsze - dostosowane do wymogów bezpieczeństwa (certyfikat M2 o niepalności).
    
Nasze namioty eventowe świetnie sprawdzają się podczas ceremonii jako namioty weselne lub namioty na komunię. Służą również do uroczystości rodzinnych oraz do firmowych imprez w plenerze.     

Namioty eventowe wykorzystywane są także podczas różnorakich dni promocyjnych miast i gmin oraz przy wielu innych okazjach.

Namioty cateringowe VITABRI często stosowane są w branży HORECA. Hotele czy restauratorzy wybierają namiot cateringowy VITABRI ze względu na łatwy sposób ich montażu i demontażu. Ułatwia to szybką zmianę lokalizacji eventu.

Estetyka wykonania naszych namiotów upiększy taras niejednego hotelu czy restauracji i z pewnością przyciągnie czy też zatrzyma wielu Twoich klientów. Namioty cateringowe możemy zadrukować reklamą Twojej firmy, dzięki czemu staną się widocznym nośnikiem Twojej marki.

W naszej ofercie mamy również wynajem namiotów eventowych. Dysponujemy parkiem przekraczającym 200 sztuk w siedzibie w Polsce oraz 700 sztuk w siedzibie we Francji. Wszystkie namioty posiadają europejskie atesty bezpieczeństwa na konstrukcje plenerowe BVCTS i certyfikaty trudnopalności M2.

Nasze namioty do wynajmu wyposażone są w stelaż V3 wraz z dachem, komplet ścianek oraz komplet obciążników pozwalających zabezpieczyć namiot przed silnymi podmuchami wiatru.

Nasza ekipa chętnie udzieli wszelkich informacji związanych z produktami VITABRI - pozostaje Ci tylko zapytać. Napisz lub zadzwoń do nas!

 

Vitabri wynajmuje namioty reklamowe, eventowe, bankietowe dla wszelkiego rodzaju imprez na całym świecie, organizowanych przez wspólnoty lokalne, osoby indywidualne lub agencje eventowe, Vitabri  Francja i Polska w sumie dysponuje ponad 700 stoisk. Nasze zespoły w Polsce i Francji doradzą w organizowaniu imprez. Oferujemy modele V2, V3 i V3 z PVC z certyfikatem ogniotrwałym M2, spełniającym wymogi bezpieczeństwa BVCTS i prawa  unijnego. Przy organizacji każdej imprezy, chętnie udzielimy wam wsparcia, nie wahajcie się skontaktować z nami!

 

  • 10 lat doświadczenia.
  • Stelaże, które spełniają standardy.
  • Formuły dostosowane «  pod klucz » z montazem , demontażem namiotów.
  • Rozwiązania w mniej niż 72 godzin.
  • 700 namiotów eventowych ognioodpornych sklasyfikowanych M2  o powierzchni od 6 do 25 mkw.
  • 80 ton obciążników.
  • Ekipa wyszkolona  z doświadczeniem.

 

Wasz namiot od 2930 netto*

* Dla namiotu V3 wymiar3x3 m z 3 ścianami + pokrowiec, bez nadruku

 

Namiot cateringowy Vitabri

 

 

Współpracujemy z firmą WESELE Z KLASĄ!

 

VITABRI - namioty weselne, namioty cateringowe, wynajem namiotów

namioty eventowe
namioty weselne
namiot na wesele
namiot cateringowy

Vitabri poleca wybór sprzętu do namiotów cateringowych

Nasze instalacje namiotów cateringowych

Zaufali nam: 
https://www.szczyrkowski.pl/
Extreme Energylandia
Manager Częstochowa
Art Solution
lubinpex
gdańsk
Avon