Produkcja filmowa

namioty dla filmówki
namioty dla filmówki Vitabri

PRODUKCJA FILMOWA

Branża filmowa
Namioty dla producentów filmowych

 

 

Branża filmowa jest non stop w biegu. Aby nakręcić dobry film i łapać dobre ujęcia muszą często przemieszczać się z miejsca na miejsce czy też w miejsca trudno dostępne. Spędzając godziny, dni, miesiące pod gołym niebem wymagane jest schronienie przed deszczem, słońcem, wiatrem a nawet temperaturą.

 

Ekipy filmowe zajmujące się produkcją, aby uniknąć niekorzystnych warunków i uprzyjemnić sobie pracę zaopatrują się u nas w namioty ekspresowe VITABRI V3. VITABRI posiada kilka modeli jednak model V3 jest modelem najbardziej optymalnym do tego rodzaju działalności.

 

Model VITABRI V3 jest na konstrukcji100% aluminiowej, całkowicie wzmacnianej, dzięki czemu jest lekki a zarazem bardzo wytrzymały (odporny na porywy wiatru do 100km/h, certyfikat uzyskany od Francuskiego Biura Bezpieczeństwa Konstrukcji Zewnętrznych BVCTS).

 

VITABRI OFERUJE PAŃSTWU 4 MODELE NAMIOTÓW W 24 RÓŻNYCH ROZMIARACH KONSTRUKCJI OD 4M2 AŻ PO 64M2

 

Namioty dla filmowców i reżyserów muszą charakteryzować się dużą mobilnością, tzn. być lekkie, łatwo się rozkładać i składać i być niezawodne w każdym terenie i o każdej porze. Dlatego rozłożenie czy złożenie namiotu VITABRI V3 zajmuje dosłownie 30 sekund. A wszystko w namiocie V3 jest proste, solidne i dopracowane. Na samą konstrukcję V3 VITABRI daje 5 lat gwarancji, a na poszycie od 1 roku do 5 lat w zależności od wyboru producenta materiału.

 

Namioty VITABRI V3 doskonale zabezpieczą ekipę filmową przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, cały sprzęt, elektronikę, mogą również służyć jako „centrum dowodzenia”, ich dodatkowe zastosowanie można odnaleźć w stoiskach cateringowych, ale również mogą być traktowane jako przebieralnie. Zastosowań jest wiele, ogranicza jedynie wyobraźnia.

Przykładowy namiot VITABRI V3 może być dodatkowo wyposażony w:

 • ścianki boczne
 • okna przezroczyste typu cristal w boku
 • ścianki z moskitierą i dodatkową roletką
 • drzwi w ściance na zamek błyskawiczny rolowane
 • komplet obciążników (podłoże twarde i miękkie) lub szpil mocujących wraz z linami i karabińczykami lub ratchetami (podłoże miękkie)
 • klamry mocujące elementy bezpośrednio do konstrukcji namiotu
 • oświetlenie lampa LED 30W (przewodowe 230V)
 • oświetlenie lampa LED (bezprzewodowa POWERBANK USB)
 • nagrzewnicę kwarcową 1500W lub piramidę grzewczą (butla gazowa)
 • podłogę modułową typu Connect lub podłogę PVC rolowana
 • wzmocnienia boczne teleskopowe
 • krzesła reżyserskie (aluminiowe, składane z możliwością umieszczenia logo firmy)
 • leżaki reklmowe
 • stoły VITABRI aluminiowe, składane do małych rozmiarów
namioty dla producentów filmowych
namioty Vitabri na planie filmowym

Pod kątem wizualnym namiot ekspresowy VITABRI V3 może być całkowicie dostosowany do Państwa potrzeb. Możemy dla Państwa wyprodukować namiot na konkretnym materiale w zależności od wymagań klienta, możemy zastosować polski lub niemiecki poliester, francuski akryl lub portugalskie PVC. Każdy z naszych materiałów pochodzi z UE i jest poparty certyfikatem jakości. Materiały są w 100% wodoodporne oraz wysoce odporne na UV (blaknięcie) ZOBACZ MATERIAŁY

 

Aby namiot VITABRI był dla Państwa nie jedynie zabezpieczeniem, ale również reklamą Państwa marki - VITABRI sugeruje stosowanie brandingu z użyciem Państwa logotypów, grafiki. Namiot taki zadrukowujemy wg projektu graficznego. Oczywiście, jeśli nie macie Państwo własnych grafików służymy bezpłatną pomocą w przygotowaniu Państwa projektu. Finalny projekt namiotu z nadrukiem możemy również przygotować w 3D.

 

VITABRI posiada własną drukarnię, kilka metod nadruku, wszystkie nadruki charakteryzuje wysokie nasycenie kolorów (w szczególności metoda sublimacji), najwyższa dostępna trwałość nadruku na rynku.

 

namiot kręcenie filmów VITABRI
namiot na plan filmowy VITABRI
namiot na planie filmowym VITABRI
namioty dla filmowców VITABRI
namioty dla reżyserów VITABRI
namioty do filmu VITABRI
namioty film VITABRI
namioty na planie filmowym wieża jasny dzień VITABRI

AKCESORIA DODATKOWE DLA BRANŻY FILMOWEJ

Nos plus belles références

Zaufali nam: 
Fremantle Media
Koper Film
Telewizja Polsat
Master Grip Film
Aruna Film
Family TVC
Yellowóz
Rock and Roll Film Production
ATM Grupa
TVP Telewizja Polska
Discovery Channel
Stagehand Collective

VITABRI pomoże Wam wybrać odpowiedni sprzęt