TARGI I WYSTAWY

targi
targi

TARGI & WYSTAWY

Stoisko reklamowe
namiot reklamowy
Namiot wystawowy

 

 

namiot wystawowy
targi

 

Biorąc udział w targach czy różnego rodzaju wystawach dla każdej firmy wizerunek stoiska jest najważniejszą rzeczą, dlatego każda firma dba o to, aby ich stoisko było dopracowane pod względem wizualnym, praktycznymoraz technicznym.

 

Namioty VITABRI świetnie sprawdzają się jako mobilne stoiska wystawowe z możliwością dowolnej konfiguracji powierzchni, wysokości, specyfikacji poszycia oraz nadruku.

 

Pod kątem wizualnym namiot wystawowy VITABRI może być całkowicie dostosowany do Państwa potrzeb. Możemy dla Państwa wyprodukować namiot na konkretnym materiale w zależności od wymagań klienta,możemy zastosować polski lub niemiecki poliester, francuski akryl lub portugalskie PVC. Każdy z naszych materiałów pochodzi z UE i jest poparty certyfikatem jakości. Materiały są w 100% wodoodporne oraz wysoce odporne na UV (blaknięcie) ZOBACZ MATERIAŁY 

 

Dodatkowo, aby wyróżnić Państwa stoisko wystawowe na tle innych wystawców i nadać mu odpowiedni charakter każdy namiot VITABRI możemy zadrukować dokładnie wg projektu graficznego, w tym przypadku ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Oczywiście, jeśli nie macie Państwo własnych grafików służymy bezpłatną pomocą w przygotowaniu Państwa projektu. Finalny projekt namiotu z nadrukiem możemy również przygotować w 3D.

 

VITABRI posiada własną drukarnię, klika metod nadruku, wszystkie nadruki charakteryzuje wysokie nasycenie kolorów (w szczególności metoda sublimacji), najwyższadostępna trwałość nadruku na rynku.

targi

Namioty VITABRI używane jako stoiska na targach mają jeszcze jedną istotną zaletę – mobilność. Rozłożenie czy złożenie namiotu zajmuje dosłownie 30 sekund. Konstrukcje VITABRI, całkowicie wzmacniane, wykonane są w 100% z aluminium przez co są lekkie, po złożeniu zajmują bardzo małą przestrzeń a jeżdżąc na targi dobrze wiemy jak to jest ważne.

 

 

targi
namiot promocyjny
targi
namiot wystawowy vitabri

 

VITABRI OFERUJE PAŃSTWU 4 MODELE NAMIOTÓW W 24 RÓŻNYCH ROZMIARACH KONSTRUKCJI OD 4M2 AŻ PO 64M2

Nasz nowy model - namiot stałociśnieniowy AirDome, ze względu na swój innowacyjny kształt, łatwość montażu i rozmiary od 3x3m aż do 8x8m (64m2) stał się alternatywą dla konstrukcji aluminiowych przy tworzeniu profesjonalnych stoisk wystawowych na targach. Namiot AirDome po napompowaniu nie wymaga stałego podpięcia do prądu/pompy. Czas rozkładania: 5 minut.

namiot wystawowy stoisko reklamowe
namioty stałociśnieniowe airdome
namiot stałociśnieniowy airdome stoisko promocyjne
namiot  stałociśnieniowy airdome 4m wystawy

Wybierając się na targi każdy z nas chce się przygotować do nich jak najlepiej, aby już podczas samych targów mieć czas wyłącznie na rozmowy handlowe z potencjalnymi klientami.

VITABRI oferuje Państwu również pełen zakres akcesoriów dodatkowych do namiotów (oświetlenie, obciążenie, systemy mocowań, lady wystawowe etc.) ZOBACZ , jak również mnóstwo produktów reklamowych (stoły, krzesła,leżaki, rollupy, flagi reklamowe, stojaki na ulotki, płotki reklamowe, ścianki reklamowe etc.) ZOBACZ

Vitabri vous conseille dans le choix de votre matériel

Nos plus belles références

Zaufali nam: 

Vitabri pomoże Wam wybrać odpowiedni sprzęt