Namioty reklamowe

Namioty reklamowe Vitabri - Pozwólcie się ponieść wyobraźni

Namioty reklamowe
namiot reklamowy
namiot z nadrukiem reklamowym

Vitabri - proponuje wyposażenie imprez w ekspresowe namioty reklamowe, z nadrukiem, handlowe, cateringowe, ogrodowe. Nasz zespół inżynierów opracował namioty ekspresowe specjalnie zaprojektowane, aby sprostać potrzebom bezpieczeństwa, prostoty i pakowności  dopasowanej do waszej działalności.

 

Namioty reklamowe - ZRÓB DOBRE WRAŻENIE  !


Namiot reklamowy jest oryginalnym i atrakcyjnym sposobem komunikacji marketingowej. Drukarnia zajmuje bardzo ważne miejsce w Vitabri.

Zapewnia dzięki nadrukom  niezrównaną widoczność namiotu reklamowego w każdym miejscu.

 

Wprowadzając innowacje, postanowiliśmy zaopatrzyć się w materiały do druku z ostatnich trendów przyjaznych dla środowiska: Wiedza i kompetencje naszej ekipy sprawiają że jesteśmy elastyczni i konkurencyjni w działaniu.

 

 

Namioty reklamowe z nadrukiem lub bez, dostosowane do Twoich potrzeb: do reprezentacji na targach, do handlu, na imprezy, wesela, uroczystości rodzinne, festiwale, wyprzedaże garażowe, pchle targi, Imprezy firmowe, turnieje sportowe: piłka nożna, piłka ręczna, tenis ... Vitabri zapewnia 700 składanych namiotów wysokiej jakości, zgodnych z przepisami bezpieczeństwa, zainstalowanych i dostarczonych , jeśli takie jest wasze życzenie ,przez nasz zespół.

 

 

 

Vitabri doradza wam w wyborze sprzętu

Flagi

Flaga ; wytrzymałość i widoczność.

cechy :
- Najlepsza widoczność
- Prosty montaż i transport
- Optymalna odporność
- Adaptacja do różnych powierzchni

Korzystanie z Flag podczas wydarzeń , imprez sportowych, targów, jako nośnik reklamy. Maszt teleskopowy wzmocniony wykończeniem z poliwęglanu w 3 częściach, klipsy zintegrowane w rurze, wzmocnione szwy ,otoczka Cordura®.

 

Opcje podstaw:

- podstawa metalowa

- uchwyt szpila

Uchwyt na flagę

Bądzcie bardziej widoczni dzięki prostemu zamocowaniu flagi za pomocą dedykowanego uchwytu do flag Vitabri.

Spot LED Stand V3

Lampa led

Projektor ze stopu aluminium i szkła hartowanego. Odporny na korozję, pyłoszczelny, IP65 i antywibracyjny. Reflektor aluminiowy polepsza rozpraszanie światła.
 

Charakterystyka :
Moc : 30W
Napięcie : AC180-245V
Kąt światła: 120 °
Strumień światła: 90 lm / W

Dimensions :
Długość : 225 mm, Szerokość : 130 mm, Wyskość : 185 mm

Eclairage LED

Oświetlenie led (taśma samoprzylepna)

Elastyczne LED na taśmie klejącej o długości 5 m wyposażone w 150 białych diod LED umieszczonych co 33 mm. Posiada ochronę przed wilgocią. Kąt światła: 120 °.

Wymiary : (dł x szer x wys) 5020 x 8 x 3 mm.

Table Pro pliante vitabri

Składane stoliki pro

Skład : 100% aluminium, łączniki z polypropylenu oraz w 30% włókna szklanego, klipsy z inox, blat z Metzaforme. Wymiary : 700 x 700mm (kwadrat 4 nogi - 1 blat), waga : 9,7 Kg 700 x 1330mm (prostokąt 4 nogi - 1 blat), waga : 14,3 Kg 700 x 2600mm (prostokąt 6 nóg - 2 blaty), waga : 25,9 Kg 5 regulacji wysokości za pomocą klipsów na nogach od 765mm do 1045mm

Namioty reklamowe Vitabri - solidne namioty z wyższej półki.

SUN

Vitabri zostało zaproszone przez markię SUN do promowania nowych produktów markowych w Holandii. Animacja, która odbyła się pod namiotem V3 3x3 z pełnym zadrukiem.

AXE

Aby ułatwić wprowadzenie nowych produktów marki AXE , w ścisłej współpracy z Vitabri zaprojektowano przestrzeń marki.

EUROCK. DE BELFORT

Od kilku lat Vitabri jest partnerem Belfort Eurockeennes. Ten festiwal muzyki jest jednym z największych we Francji.